Skip to content Skip to footer

Bramy

Bramy garażowe segmentowe

Brama garażowa powinna spełniać wymagania zarówno estetyczne jak i funkcjonalne. Szczególnie ważne są trwałość i bezpieczeństwo oraz dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Bramy garażowe oferowane przez nas łączą w sobie wszystkie te elementy zapewniając najwyższy komfort użytkowania. Każda brama produkowana jest na indywidualne zamówienie – zarówno pod względem wymiaru jak i wyposażenia.

Bramy garażowe rolowane

Brama garażowa rolowana to doskonała alternatywa dla bramy segmentowej. Idealnie sprawdza się w budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących czy pomieszczeniach gospodarczych, w których zabudowa wymaga nietuzinkowych rozwiązań lub oszczędzania przestrzeni. Model ten jest obsługiwany niezawodną automatyką i gwarantuje niezwykle wygodne użytkowanie. Można dopasować go do indywidualnych wymagań i potrzeb Klienta.

Bramy przemysłowe segmentowe

Niezawodność, trwałość i bezpieczeństwo to najważniejsze cechy bramy przemysłowej segmentowej. Zastosowanie ma w budynkach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, centrach logistycznych. Wybierając bramę przemysłową segmentową wybieracie Państwo najwyższą jakość, tym samym mając pewność, iż zapewni ona komfortowe i bezpieczne warunki użytkowania.

Bramy stalowe dwuskrzydłowe

Bramy stalowe dwuskrzydłowe to połączenie nowoczesności z tradycją. Znany od lat sposób otwierania budynków teraz dostępny o niespotykanym dotąd wyglądzie. Brama dwuskrzydłowa to bardzo dobra alternatywa dla miejsc, gdzie warunki techniczne nie pozwalają zamontować bramy segmentowej lub rolowanej. Trwałość i niezawodność to główne zalety bram stalowych. Wykonanie ościeżnic i ram ze stalowych profili zapewnia stabilność i wytrzymałość konstrukcji. Możliwość otwierania do wewnątrz oraz na zewnątrz

Kontakt

ul. Północna 16
20-400 Lublin

Bądź na bieżąco
Dane firmy

4K Kamil Kniaź
NIP: 9212043266
email: biuro@fourk.pl

Fourk.pl © 2024. All Rights Reserved.