Skip to content Skip to footer

Okna PVC

Okna PVC

Cieszące się dużą popularnością okna PVC, są uznawane za okna dobrej jakości w rozsądnej cenie. Ich dużą zaletą jest uniwersalność, gdyż wpasują się zarówno w nowoczesne projekty jak i w tradycyjne rozwiązania. Okna PVC to przede wszystkim bardzo dobra termoizolacyjność oraz wysoka izolacja akustyczna. Dodatkowo dzięki zastosowaniu odpowiedniego wyposażenia mogą zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa.

Okna energooszczędne

Energooszczędny system profili okiennych

Okna Premium wyróżniające się niezwykłą estetyką wykonania oraz wielokomorową konstrukcją co umożliwia osiągnięcie bardzo niskiego współczynnika przenikania ciepła oraz tworzenie najcieplejszego systemu w swojej klasie co zdecydowanie obniża zużycie energii i pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Pozostawiając pełną indywidualność projektową, osiągają elegancję i najwyższej klasy design. Doskonałe jakościowo, bezpieczne i ciche okna do wykorzystania w budownictwie energooszczędnym oraz pasywnym to opłacalna inwestycja w przyszłość.

Kommerling 88MD

Kommerling 88MD – to system okienny nowej generacji, który wyprzedza standardy w izolacyjności termicznej oraz wyznacza nowe trendy w designie. Innowacyjna technologia przełamuje bariery – zapewnia pełną indywidualność, znakomitą jakość i bezpieczeństwo.

Softline 82MD

Softline 82MD – to produkt niezwykły pod każdym względem. Starannie zaprojektowana wielokomorowa konstrukcja profili VEKA SOFTLINE 82 pomaga obniżyć wydatki na energię, osiąga bardzo wysoką klasę izolacji akustycznej dzięki temu docenimy ciszę . Kilkadziesiąt wariantów kolorystycznych w połączeniu z ofertą wykończeń odwzorowujących drewno i aluminium daje pełną swobodę działania projektantom oraz gwarantuje idealny klimat w domu. Bezpieczeństwo nie mniej ważne, ramy i skrzydła wykonane w systemie okiennym SOFTLINE 82, następnie wyposażone w odpowiednie okucia, szklenie i uchwyty, pozwalają uzyskać certyfikowane okna i drzwi w wysokim stopniu odporne na próby sforsowania przez włamywaczy.

Decco 83

Decco 83 – EKONOMICZNY profil o ekstremalnych parametrach termicznych. Trzecia uszczelka i szerokie pakiety szybowe z ciepłą ramką zapewniają parametry, jakich nie gwarantują inne profile podobnej klasy. Wartość Uw (0,59 W/m2 K) Wartość Ug (0,3 W/m2 K).

Kontakt

ul. Północna 16
20-400 Lublin

Bądź na bieżąco
Dane firmy

4K Kamil Kniaź
NIP: 9212043266
email: biuro@fourk.pl

Fourk.pl © 2024. All Rights Reserved.